NÁPOJE A SIRUPY

Kromě kávy nabízíme také další nápoje, jako je jedinečná horká čokoláda na špjeli Choc-o-lait a široké spektrum sypaných, porcovaných a kapslových čajů, včetně originálního cascara čaje neboli čaje ze slupek kávových třešní a kořeněných směsí, ze kterých vykouzlíte dokonalé chai latté. Naše nabídka sirupů do kávy pak zaujme každého, kdo rád objevuje originální chutě a chce si dopřát něco speciálního. 

BASILUR Black Essence Assorted přebal 40 gastro sáčků (40x2g) 2512
BASILUR Earl Grey Assorted přebal 20x2g
107 Kč / ks
Skladem (1 ks)
2600
BASILUR Earl Grey Assorted přebal 40 gastro sáčků (10x4x2g) 2488
BASILUR Fruit Infusions Assorted 2018/PRE
Nahoru
Další produkty
96 položek celkem

Pražíme pro vás jednodruhové kávy, které můžete vybírat podle regionu, podle chuti, nebo podle mletí – máme kávu mletou i kávu zrnkovou. V nabídce najdete i takové skvosty, jako je Kopi Luwak, Kolumbie Barraque Rum nebo nepálskou kávu z úpatí hory Mount Everest. Kromě jednodruhové kávy vyzkoušejte také naše vyladěné kávové směsi.

Ke kávě nabízíme také vše potřebné pro její přípravu, a to od mlýnků přes filtry a další příslušenství až po různé ruční kávovary, jako je Aeropress, french press či oblíbená moka konvička. Navíc u nás seženete také kvalitní českou bean to bar čokoládu a další sladkosti, termohrnky a další produkty. Prozkoumejte celou nabídku a získejte vše pro přípravu kávy na jednom místě.