O nás

Když jsme v roce 2014 vytvářeli značku Káva z regionu, naši nabídku tvořilo šest druhů čerstvě pražených káv. Dnes již jejich počet jednodruhových káv dosahuje téměř tří desítek, a navíc nabízíme vyladěné espresso směsi, které si vychutnáte nejen v automatickém či pákovém kávovaru.
 
Mezi jednodruhovými kávami naleznete i takové skvosty jako Kopi Luwak, kterou prodáváme zásadně čistou přímo od dodavatele, Kolumbii Barraque Rum, která potěší každého milovníka kávy i rumu, nebo nepálskou kávu, která je zavlažovaná vodu z Mount Everestu a pěstovaná temnou metodou.
 
U nás najdete vše na jednom místě. Ať už sháníte mlýnek, kávovar, moka konvičku nebo dokonce pražičku kávy. Reagujeme na podněty našich zákazníků a proto se naše portfolio neustále zvětšuje a vy máte vždy co ochutnávat. A navíc máme věrnostní program!
 
Stále se držíme našeho hlavního cíle, a to je přiblížit svět kávy širší veřejnosti a ukázat výhody čerstvě pražené kávy a její nezaměnitelné chuti. Aby mohl naši kávu ochutnat skutečně každý, kdykoliv a kdekoliv, i bez speciálního vybavení, zjednodušili jsme její přípravu a zařadili do nabídky jedinečnou kávu ve filtru.