!!!U nás DOPRAVA ZDARMA na naše kávy mimo akčních káv pokračuje!!! Provoz e-shopu beze změn. Stále pro Vás pražíme kávu.

O nás

O NÁS

Jsme pražírnou kávy zaměřující se na jednodruhovou výběrovou arabiku s původem.

S projektem Káva z regionu se snažíme svět kávy přiblížit širší veřejnosti a ukázat výhody čerstvě napražené kávy a její nezaměnitelnou chuť. Všechny Kávy nechutnají stejně tak jak jsme na to zvyklí z dob minulých a každé ráno si můžeme zpříjemnit kvalitní kávou z jemnou chutí.

Káva z regionu praží kávu pouze na objednávku, čímž zaručuje nejenom maximální čerstvost či neodolatelné aroma, nýbrž i následnou nezaměnitelnou chuť samotného šálku kávy. Dáváte-li přednost klasickému českému turkovi, překapávané kávě nebo třeba French Pressu, nameleme Vám kávu přesně podle způsobu přípravy, který preferujete. Pokud připravujete kávu na domácím espresso kávovaru, doporučíme Vám v případě zájmu kvalitní mlýnek. Máte doma či v kanceláři plně automatizovaný kávovar? Skvělé! Všichni tak máme o starost méně. Ať již však zvolíte jakoukoliv formu přípravy, čerstvě upražená káva chutná prostě výtečně.

Úzce spolupracujeme s pražírnou Road Roasterskterá díky svému dlouhodobému působení, již od roku 2010 na českém trhu, získala mnoho zkušenosti. 

GASTRO BRANDING

Chcete s Vaším podnikem, kavárnou či restaurací vybočit ze stávajícího trendu komerčních espresso směsí? Máte zkrátka zájem o vlastní espresso směs? Pak věřte, že jste na správném místě! Káva z regionu Vám namíchá Vaši vlastní obchodní značku přesně dle Vašich chuťových představ.

Považujete se za opravdového kávového nadšence? Chcete nabídnout svým hostům více, než dokáže klasický espresso kávovar? V tom případě Vám rádi představíme i alternativní metody přípravy kávy – právě u nich totiž vynikne prvotřídní chuť jednodruhových výběrových káv.

Naším cílem je především zákazníkova maximální spokojenost. Kvalitní produkt a kvalitní zákaznická podpora je pro nás samozřejmostí. Ne nadarmo se totiž řídíme heslem: „Náš zákazník, náš pán“.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.