!!!Na celý LEDEN jsme si pro Vás připravily DOPRAVU ZDARMA na všech 20 druhů káv.!!!

Obchodní podmínky

KDY BUDE VAŠE KÁVA ODESLÁNA?

Kávu vždy pražíme čerstvě, nikdy do zásoby na sklad. Nejžádanější kávy pražíme několikrát týdně, u těch vzácnějších ale může několik dnů trvat, než přijdou do produkce. Proto prosím vezměte na vědomí, že expedice Vaší objednávky může trvat i týden, ovšem u většiny objednávek je to mnohem dříve.

Stav "SKLADEM" u kávy znamená, že byla čerstvě upražená a "odpočívá". Po pražení totiž zrnka často překypují silicemi a takto čerstvá káva není vhodná pro  okamžitou přípravu. Káva u nás obvykle odpočívá 3 dny.

Stav "DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ" u kávy znamená, že ji budeme pražit v nejbližších 72 hodinách, ať už v běžné produkci, nebo menším množství přímo pro Vás.

Ceny na internetovém obchodě se mohou, v závislostí na akcích, lišit od cen v kamenné prodejně.

JAKÉ JSOU PODMÍNKY?

Jsme toho názoru, že smlouvy a zákony jsou potřeba až ve chvíli, kdy lidem dochází vzájemné pochopení. Pokud se Vám i přes naši snahu a důraz na čerstvost a kvalitu cokoliv nebude pozdávat, ozvěte se, vždy najdeme řešení ke spokojenosti obou stran. Nebudete-li něčemu rozumět, nebo Vás napadnou různé dotazy, napište mail, zavolejte - jsme tu pro Vás.

Ke stažení nabízíme naše obchodní podmínky, které vycházejí z šablony APEK - Asociace pro elektronickou komerci.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

GDPR

DODATEK OBCHODNÍCH PODMÍNEK - TWISTO

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.