O nás

O nás
Když jsme v roce 2014 vytvářeli značku Káva z regionu bylo v naší nabídce 6 druhů čerstvě pražených káv. V tuto chvíli již máme v nabídce 22 jednodruhových čerstvě pražených káv a 2 espresso směsi určené převážně “ne jen” pro plnoautomatické a pákové kávovary. Mezi jednodruhovými kávami naleznete i takové skvosty jako Kopi Luwak , kterou prodáváme zásadně čistou přímo od dodavatele a Kolumbie Barraque Rum, která potěší každého milovníka kávy a nebo rumu.
 
S naší nabídkou káv reagujeme na podněty našich zákazníků a proto si myslím, že naše portfolio se bude nadále zvětšovat.
 
Stále se držíme našeho hlavního cíle a to je přiblížit svět kávy širší veřejnosti a ukázat výhody čerstvě napražené kávy a její nezaměnitelnou chuť, proto se snažíme i zjednodušovat přípravu kávy a to je důvod proč jsme do nabídky zařadily kávu ve filtru, s kterou si připravíte šálek kávy bez jakéhokoliv kávovaru.
 
Naším dalším cílem je aby naši zákazníci nalezli VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. Ať již shánějí mlýnek, kávovar, moka konvičku nebo dokonce i pražičku kávy...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.