Simply Chai

Tyto instatní BIO čaje je snadné připravit a můžete si tak vychutnat dokonalou chuť několik hodin vařeného koření za pár okamžiků. Veškerý postup při výrobě vychází z originálních indických postupů a receptur. Simply Chai je inspirován původním čajem Indian Masala.

 

Vytvořili jsme něco nového

Vznik Simply Chai odstartoval nápad při obvyklém popíjení horké kávy v malé pražírně v Německu. U kávy si můžete být skori jisti, že s největší pravděpodobností dostanete do Vašeho šálku kvalitní kávová zrna. Naproti tomu kvalitní Chai mnohdy chybí. Většinou ani nevíte, z čeho je Váš nápoj složen.

 

Hledali jsme tu pravou kombinaci koření a vyvážené chuti, ale dlouhou dobu se nedařilo. Až trpělivost a nadšení nás dovedlo k dokonale namíchané směsi. Vycházíme z tradic, které již dávno zmizely a přinášíme Chai takový, jaký uměli naši předkové. Z čisté přírody, s dobrým umýslem a opojnou chutí.

 

Simply Chai je vyráběn v malé manufaktuře v Německu, pouze z BIO organických surovin. Peče, ruční práce, poctivost a láska ke krásnému a dobrému jsou naše každodenní inspirace.

Cena

259260
1259260
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
simplychai logo
Tip
od 225 Kč bez DPH
od 259 Kč / ks

Jednoduchá příprava Chai na způsob indické...

Kód: 357/SPI

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem