Tricolate Brewer Tyrkysová

Jednoduché a vždy konzistentní. To je nová metoda přípravy kávy Tricolate, která nejspíš brzy bude v kuchyních po celém kávovém světě jako doma. Žádné precizní zalévání, žádné složité míchání. Interně mu říkáme Chytráček 2.0.

1 399 Kč / ks 1 156 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 2847

Detailní popis produktu

Chytráček 2.0

Říkalo se to o Chytráčkovi, ale Tricolate je ještě chytřejší a ještě víc zjednodušuje přípravu filtrované kávy doma. Teď už opravdu nejde zkazit.
Dokáže kávu vyextrahovat dokonale, rovnoměrně a to bez zásahu baristy. Nemusíte hlídat žádný čas, pouze odvážíte kávu a skoro najednou zalijete vroucí vodou. Pak už jen připravujete snídani a káva se mezitím přefiltruje. A výsledek? Fantastická filtrovaná káva.

Balení obsahuje

Tricolate
100 ks filtrů
Plastové pouzdro

Jednochuchý postup

Do Tricolate vložíte filtr, lehce propláchnete horkou vodou a nasypete jemněji umletou kávu. Přes “sprchu” na vrchu Tricolate nalijete vroucí vodu jen tak, aby káva rozkvetla a poté dolijete zbytek a necháte prokapat. Neřešíte teplotu vody (ideálně ihned po varu), rovnoměrnost zalití ani čas extrakce.

Vyšší extrakce umožňuje používat menší množství kávy. Osvědčilo se nám 18 g kávy na 360 g vody.

Rovnoměrná extrakce

Rovné stěny a 80 mm průměr zajistí rovnoměrnou extrakci bez možností by-passu vody (žádná voda neproteče okolo). O distribuci vody se stará speciální design vrchní sprchy. To znamená, že nepotřebujete zalévací konvici, ale vystačíte si s tou klasickou rychlovarnou.

Tritan® plast

Nejlepší teplotní stabilitu mají plastové překapávače. Pro Tricolate byl zvolen odolný Tritan® plastic, který neobsahuje BPA, PBS ani žádné jiné bisfenoly. Překapávač je možné mýt v myčce. Pouzdro je vyrobené z foodsafe polypropylenu.

" alt="" />

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍPRAVA KÁVY
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: