ANKOMN Turn-N-Seal vakuová dóza 1200 ml světlá

Vyřešte ideálním způsobem skladování kávy bez ztráty aroma a chutě. 

949 Kč / ks 784 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 2697
ANKOMN Turn-N-Seal vakuová dóza 1200 ml světlá

Detailní popis produktu

Největšími nepříteli upražené kávy, jsou teplo, světlo a vzduch. Upražená zrníčka totiž na vzduchu ochotně oxidují, a tím pádem mění své chuťové profily a aroma se pomalinku ztrácí. Samozřejmě těsně po pražení je potřeba kávu nechat jak se říká vydýchat, kdy uniká velké množství oxidu uhličitého, který se při pražení v zrnu uzavře. Po tomto kroku je ideální použít vakuovou dózu

Americká společnost Ankomn přišla s novým inovativním přístupem k tvorbě vakua - s pomocí tzv. Turn-N-Seal. Jednoduchým pootočením víčka se z nádoby okamžitě vysaje vzduch i vlhkost a umožní tak zůstat potravinám dlouho čerstvé. Dóza garantuje minimálně 50 000 opakovaných vytvoření vakua, tedy při použití jednou denně vám vydrží alespoň necelých 14 let! Dále je stoprocentně nepropustná pro jakékoliv vůně a tekutiny, ať už budete v dóze skladovat kávu, čaj. 

K tvorbě této dózy byl využit BPA-free plast, certifikovaný pro styk s potravinami. Tato nádoba je navíc držitelem cen IF Design Award a Red Dot Design Award z roku 2016. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy na kávu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: